Gianni Chiarini

Gianni Chiarini navrhuje stylové kabelky již od 90’ let minulého století a stále si zakládá na vysoce kvalitním materiálu a úžasném ženském designu. kabelka gianni chiarini hnědá karamelově Gianni Chiarini ztělesňuje kosmopolitní ideál elegance současné doby. Gianni Chiarini přišel s cílem přeměnit řemeslný podnik na kosmopolitní značku, která se v průběhu času v Itálii i ve světě etablovala jako synonymum elegance a praktičnosti. U Gianni Chiarini se můžete spolehnout na spojení toho nejlepšího z tradiční italské kožedělné výroby se současným světem dynamické a nezávislé ženy.

 

Kabelky Gianni Chiarini (Gianni Chiarini bags) 

kabelka gianni chiarini crossbody černáKabelky Gianni Chiarini se vyznačují rafinovanou jednoduchostí, která nechává nositelce volnost interpretovat ji podle svého osobního stylu. Dnešní ženy, které studují, pracují, cestují atd. najdou ve své kabelce Gianni Chiarini věrného společníka.

 

Gianni Chiarini navrhuje stylové kabelky pro spontánní, dynamické ženy.

 

Popularita kabelky modelů Gianni Chiarini dosahuje své výše, jelikož používá pouze přírodní kůži vysoké kvality. Což potvrzují i návrháři, kteří věnují největší pozornost top kvalitě.

Za charakteristický rys Gianni Chiarini kabelky i peněženky je považováno používání decentních barev a vyvarování se masivní dekorace. V šatníku nejspíš nebudou desítky kabelek Gianni Chiariny vzhledem k rozpočtu, ale 1 – 2 kousky, je kvalitní investice pro mnoho dívek. Elegance a sofistikovanost produktů spolu s vysokou kvalitou a odolností, to je správná volba. 

kabelka gianni chiarini

Každá peněženka, taška i kabelky Chiarini je kompletně z Itálie a to od prvotního nápadu, až po zpracování. S hrdostí se dá označit za kompletní italský výrobek a to platí i pro Gianni Chiarini crosbody, které jsou osobité ve své kategorii kabelek.

kabelka gianni chiarini crossbody bílá

Cena

19906690
119906690
Peněženka Gianni Chiarini
Novinka
3 250 Kč

Velká prostorná peněženka

2681
Peněženka Gianni Chiarini
Novinka
1 990 Kč

Karamelově hnědá peněženka 

2669
Kabelka Gianni Chiarini
Novinka
6 690 Kč

Pletená kabelka s kovovým uchem

BS 8387
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Zpět do obchodu