Řidičské rukavice do auta

Jak vybrat kvalitní řidičské rukavice do auta?

Nosit kožené řidičské rukavice sice není nutné pokaždé, když sedáte za volant, ale to neznamená, že by se vám jedny nehodily. Tento módní doplněk je totiž stále populárnější, dodá vám styl a zlepší úchop volantu.

Pánské řidičské rukavice jsou tradičně vyhledávané majiteli luxusních vozů nebo sportovními jezdci. Ti první je shání spíše kvůli stylu, ti druzí z důvodů praktických, potřebují totiž pevně sevřít volant.

 

Jaké výhody přináší nošení řidičských rukavic?

Pevnější úchop, lepší kontrola nad volantem, celkově příjemnější pocit při svírání volantu když řídíte dlouhé hodiny. Výhodou je rovněž teplo. V chladnějších měsících vám ruce zahřejí ve chvíli, kdy vozidlo ještě není rozehřáté topením. A v létě díky nim nebudou zpocené ruce klouzat po volantu. Navíc si na ně rychle zvyknete.

 

Podle čeho je vybrat? Určitě podle designu!

Sháníte retro rukavice do auta, abyste perfektně vyladili outfit na cesty ve vašem veteránu? Nebo naopak chcete moderní kousek, ve kterém se nemusíte stydět usednout za volant svého vozu? Sehnat se dá všechno, kožené rukavice pro řidiče se vyrábí v různých variantách, dokonce není problém sehnat ani dámské řidičské rukavice.

Není přitom nutné držet se černé barvy. Karamelově hnědá, kombinace černé a červené či bordó vypadají stejně dobře.

 

Kvalitní ručně šité rukavice z broušené kůže

Objevte řidičské rukavice pánské i dámské ušité ručně z broušené kůže. U ručně ušitých rukavic máte jistotu, že byla každému páru věnována zvláštní péče a precizní ruční práce. Každý pár je navíc 100% originál.

A ještě jedna poznámka na závěr. Rozhodně lze používat pánské kožené rukavice do auta i pro jiné příležitosti. Vhod přijdou třeba i v MHD z hygienických důvodů. Kožené rukavice jsou univerzálním kouskem v šatníku, který by neměl chybět ani vám.

Cena

13501390
113501390

Značky

Položek k zobrazení: 2
Rukavice pánské Bohemia Gloves
1 350 Kč

Pánské rukavice z perforované kůže.

BGGF080/9-5
Rukavice dámské Bohemia Gloves
1 390 Kč

Dámské rukavice do auta.

BGGF017/6-5
2 položek celkem
Zpět do obchodu