Kabelky

Kabelky: Dámské i pánské kabelky pro každou příležitost

Fiorelli kabelkaBez kabelky si už asi neumíme představit běžný den. Staly se našimi společnicemi. Dávno neplatí, že máme jen dvě kabelky. Jednu, kterou používáme během dne a jednu na večer. V našem šatníku určitě nechybí oblíbená praktická dámská kabelka, kterou nosíme častěji než jiné, ale obecně si dnes pořizujeme různé kabelky pro konkrétní příležitost. A mnohdy si speciální kabelku vybereme i ke konkrétnímu outfitu. Kvalitní kabelky s námi zůstávají mnoho let a bát se nemusíme ani toho, že vyjdou z módy. Jsou buď nadčasové, nebo tak unikátní svým designem, že se uplatní i jako atraktivní kabelky pro dívky ve chvíli, kdy naše dcery dorostu do věku, kdy s nimi vyrazíme do loutkového divadla. A nebo, když pak vymění školní aktovku za kabelku.

Dámské kabelky jako malé i velké kamarádky

Kabelky Kožená kabelka z prémiové kůžejsou kamarádky pro každý den a každou příležitost. Většina žen bez ní téměř nevychází. Jsou jako naše KPZ-ka, „krabička poslední záchrany“. Nosíme v nich vše, co by se nám mohlo hodit. A některé z nás chtějí být připraveny skutečně na vše. Do které skupiny patříte vy? Velké a malé kabelkyjsou vymyšlené podle toho, co bychom v dané situaci mohly potřebovat. Dámské kabelky mají mnoho tradičních střihů a podob. Oblíbená je praktická crossbody kabelka, které se nabízí k tomu, abychom ji nosily bezpečně a taktéž pohodlně. Může, ale nemusí to být přímo sportovní kabelka, nicméně se velmi často do této kategorie řadí.

krémová kožená kabelka cuoieria fiorentinaČasto se rozhodujeme, jestli je pro nás lepší dámská kabelka do ruky, nebo nám více sedne kabelka přes rameno. Kterou si vybrat? S malou postavou nám velké kabelky do ruky nesvědčí, malé však vypadají perfektně. Přes rameno se nám snáz nosí těžší a přeplněné kabelky, avšak mají i nevýhodu. Jen velmi málo při nošení střídáme ramena, což se může podepsat na našich zádech. Zkuste přece jen zvážit, jestli v kabelce nenosíte něco, co byste oželely. Případně to vyřeší kabelka batoh. Tu lze dokonce kombinovat s jinou menší kabelkou.

Značkové kabelky nabízí kvalitu

Levné nekvalitní kabelky vám radost neudělají. luxusní kožená kabelkaS výčitkami je budete doma pouze skladovat, nebo je brzy vyhodíte. Naopak luxusní kabelky vám budou dělat radost dlouho, mnohdy i desítky let. Nenechte se zmást, nemusí jít o kabelky za desetitisíce. Jde o kvalitu a tou vynikají kožené kabelky. Tento materiál umí stárnout do krásy a jde jej i vyspravit. Značkové kabelky však mohou být i z textilu nebo z různých moderních materiálů včetně umělé kůže. Nemusí jít však o znak jejich horší kvality.

 

 

 

Společenské kabelky nejen na ples

Pro různé slavnostní příležitosti, do divadla, na ples či na večírek musíme mít v zásobě společenské kabelky a plesové kabelky. Jde právě o ty dámské kabelky, které si vybíráme často přímo k dané róbě a oblečení. Avšak jako malé kabelky nemusí zůstat pouze pro tuto příležitost. Poslouží i jako krásné letní kabelky k šatům, nebo jako praktické příruční kabelky, když toho s sebou příliš nepotřebujeme. Vybírejte takové, do kterých se vám vejde mobil.

Jak si vybrat kabelky podle barvy?

luxusní kabelka love moschinoPlatívalo, že černá kabelka je základ. A tohle platí pořád. Jedna univerzální kabelka v černé barvě nám nesmí chybět. A ideální by měly být hned dvě – malá černá kabelka a velká černá kabelka do šatníku prostě patří. Dalšími univerzálními kousky jsou hnědá kabelka a bílá kabelka. Dnes už však i červená kabelka, nebo kabelka v té barvě, která se třeba právě letos nosí – může to být žlutá kabelka, či třeba jiná v barvě daného roku. A pak přichází chvíle, kdy si můžeme dělat kabelkami skutečně tu největší radost. Kupte si též třeba krásné vzorované kabelky. Například z námi nabízené kolekce Fiorelli kabelek. Pestré kabelky se hodí i jako dívčí kabelky. Tady je rovněž dobré sáhnout po značkových kabelkách. Žádnou dívku nezklame třeba kabelka Santoro s roztomilou dívkou jako tradičním motivem tohoto brandu.

Kabelky pro muže

Pánská kabelka Pánská kabelka či taška cuoieria fiorentinanení žádná zženštilost. Peněženka, mobil, doklady, nic z toho už se dávno nenosí po zadních kapsách. Není to místo bezpečné kvůli zlodějům a asi ani nikdo netouží rozsednout si mobil za pár tisíc. Kabelka pro muže je obvykle neutrální a jednobarevná. Často černá, hnědá, nic nepokazí ani bordó, ideálně je kožená. Většinou jde střihově o pánské crossbody kabelky. Nošené napříč přes tělo vypadají mužně.

Cena

5189990
15189990

Značky

Položek k zobrazení: 38
Kabelka Gianni Chiarini
Novinka
6 690 Kč

Pletená kabelka s kovovým uchem

BS 8387
Kabelka Gianni Chiarini
Novinka
5 790 Kč

Elegantní kabelka v oříškové barvě

BS 8456
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 790 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5754831
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 930 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5753830
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 790 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5754830
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 690 Kč

Elegantní pánská taška

B.5750830
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
5 540 Kč

Elegantní notebook taška

B.5785830
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
5 450 Kč

Praktická placatá taška

B.5786735
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
5 790 Kč

Bordová stylová taška

B.5731175
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 420 Kč

Elegantní kabelka z kombinované kůže

B.5789240
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 450 Kč

Praktické černé crossbody

B.5670194
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 590 Kč

Kabelka se zvířecím vzorem

B.5790135
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 890 Kč

Kabelka v karamelovém odstínu

B.5804230
MINI Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
1 750 Kč

Mini kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5839243
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
5 850 Kč

Velká kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5791240
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 350 Kč

Malá kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5798240
Kabelka Sabrina malá Jadise
7 990 Kč

Luxusní středně velká kabelka Sabrina malá.

025010-2
Kabelka Fiorelli
2 590 Kč –34 %
1 684 Kč

Designová kabelka Fiorelli.

FWH0277
Nahoru
Další produkty
38 položek celkem
Zpět do obchodu