Pánská kabelka

Jak vybírat pánské kabelky?

Kabelky už dávno nejsou výsadou žen. Pánská kabelka je běžnou součástí muže. Někteří pánové se stále drží kožených tašek nošených v ruce, jiní však propadly už i taškám přes rameno. Není divu, crossbody kabelky jsou totiž pohodlné do práce i pro soukromé účely. Muži s nimi navíc vypadají elegantně.

Výběr pánských kabelek sice není tak bohatý jako u těch dámských, výrobci si na nich ovšem dávají extra záležet. Muži jsou nároční zákazníci, kteří nemají ve zvyku pořizovat deset kabelek, investují raději do jedné pořádné a kvalitní . Podle čeho ji vybrat?

 

Pánská kabelka a její velikost

Pánská kabelka S FiorentinoHledáte tašku do práce? Pak pro vás bude ideální větší pánská kabelka, do níž schováte i menší notebook. V tomto případě si dejte pozor na kvalitu popruhu, měl by být široký, ať se těžký obsah kabelky pohodlně nosí. V každém případě by měl být popruh také délkově nastavitelný. Potřebujete kabelku na drobnosti pro každodenní nošení? Zaujme vás spíš menší pánská crossbody taška.

Od účelu by se mělo odvíjet i vnitřní uspořádání. Pokud s sebou plánujete nosit hodně věcí, bude se hodit kabelka pro muže s řadou kapes. Oceníte kapsu na smartphone a klíče nebo kapsičku se skrytým zipem. 

Pánská kabelka

Elegantní tašky pro muže jsou kožené

To však platí i u dámských kabelek. Pokud stojíte o doplněk, který vám vydrží dlouhá léta, jasnou volbou je pravá kvalitní kůže. Pravé kůži nevadí výkyvy teplot, je odolná vůči vlhkosti, takže pečlivě ochrání obsah tašky. Je příjemná na dotek a s věkem zraje jako víno. Kromě toho je nadčasová, z módy nikdy nevyjde.

Sáhnete-li po kvalitní značce, moderní a elegantní design, který nezestárne, je samozřejmostí. Doporučujeme například kvalitní pánské tašky italské prémiové značky Cuoieria Fiorentina. Jsou perfektní pro městský i sportovní outfit, opatřené kvalitními zipy, vyrobené ze 100% kůže. Italové jsou mistry módy a pánské kabelky umí nosit s opravdovou grácií. Inspirujte se jimi!

Moderní muž ví, jak je důležité zapůsobit na první pohled. Kabelka pro muže je ideálním módním doplňkem. 

 

Výběr ze všech typů kabelek naleznete na našich stránkách kabelky.

Pánská kabelka S.Fiorentino
2 090 Kč

Pánská kabelka S.Fiorentino.

P6-Q151BB
Taška Cuoieria Fiorentina
6 150 Kč

Luxusní taška na notebook Cuoieria Fiorentina.

CA.5409.MD
Pásnká taška Cuoieria Fiorentina
3 990 Kč

Luxusní pánská kabelka Cuoieria Fiorentina.

B.5685
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
3 850 Kč

Luxusní pánská kabelka Cuoieria Fiorentina.

B.5022
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
3 790 Kč –25 %
2 842 Kč

Luxusní pánská kabelka Cuoieria Fiorentina.

B.2902
5 položek celkem