Dámská kožená peněženka

Luxusní kožené dámské peněženky vědí, po čem toužíme

Dámská kožená peněženka je investicí na mnoho let. Na rozdíl od těch levných vydrží, umí stárnout do krásy a dovede nás skvěle reprezentovat. Přečtěte si níže, jak vybrat dámskou peněženku.

Jak si vybrat dámskou peněženku?

  • Myslete vždy na kvalitu. Ta vychází z použitého materiálu i provedení. Peněženka nesmí být příliš tuhá, ani příliš měkká. Ideální je, když je z kůže, protože ta v podstatě nestárne, nebo naopak, používáním se stává ještě krásnější.
  • Zvažte správnou velikost. O té musí rozhodnout nejen fakt, co vše potřebujete, či chcete v peněžence nosit, ale i jak velké kabelky nosíte. Ty z nás, které milujeme maxi tašky, problém mít nebudeme ani s těmi největšími koženými peněženkami. Pokud jsou však mezi vámi spíše milovnice minikabelek, musíte tomu uzpůsobit i velikost vaší peněženky.
  • Kožená peněženka dámská – to je propracovaný systém pro chytré ukládání všeho, bez čeho se nemůžeme vzdálit z domu. Než si peněženku vybereme, musíme si udělat inventuru toho, co v peněžence vlastně budeme nosit. Každý to má trochu jiné. Rozhodovat mohou i takové maličkosti, jako je například prostor pro fotku našich dětí. Někdy je zkrátka nechceme nosit jen v mobilním telefonu.
  • Samozřejmostí je také to, že si kožené peněženky dámské vybíráme podle jejich designu. Některé z nás láká minimalismus, jiné se naopak potěší vzorům, nebo dokonce plastickým reliéfům. I proto je kůže jako materiál pro peněženky tak skvělá. Dá se s ní skutečně kouzlit.

 

Peněženka jako dárek

Luxusní kožené dámské peněženky jsou vhodné rovněž jako dárek. Ideální je, když ženu, které peněženku vybíráme, alespoň trochu známe. Víme pak, co od tohoto praktického módního doplňku sama čeká, a umíme peněženku správně vybrat. Rozhodně se však peněženky jako dárku bát nemusíme. Patří tradičně mezi dárky oblíbené a hodí se skutečně pro kohokoliv ­– pro blízké v rodině i známé ze širšího okolí. Rádi Vám při výběru dárku pomůžeme. Budeme rádi, když se na nás obrátíte.

 

Skvělou volbou je kombinace kabelky a peněženky

Ideální je kožené doplňky navzájem sladit. Nejen barvou, ale třeba designem, ideální je rovnou sáhnout po kabelce s peněženkou, které byly k sobě navrženy. Takovým příkladem může být kabelka s peněženkou Cuoieria Fiorentina. Crossbody kabelka a dámská kožená peněženka se skvěle doplňují a tvoří nerozlučnou dvojku.

 

Peněženky prošly velkými změnami. Jdou s dobou

Naše potřeby se totiž změnily. Papírových peněz používáme méně, stejně tak jako mincí. Naopak nám přibyly karty. Ty platební i různé věrnostní. Pořád je nemáme všechny uloženy v mobilních telefonech a nosíme je u sebe v peněženkách. V peněžence obvykle potřebujeme místo pro kartičku zdravotního pojištění, občanku i řidičák. Pro někoho je prostě praktičtější nosit vše v peněžence, a ne zvlášť v samostatném pouzdru na doklady.

Mnohdy se dnes mluví o tom, že se budou brzy používat výhradně elektronické peníze. Ani to však nebude znamenat konec peněženek. Opět se pouze přetransformují pro naše potřeby. Mít vše pouze v mobilním telefonu totiž nemusí být výhrou.

Cena

8903150
18903150

Značky

Položek k zobrazení: 4
Peněženka Cuoieria Fiorentina
Novinka
2 890 Kč

Prostorná peněženka s cvoky

P.D1014926
Peněženka Cuoieria Fiorentina
3 150 Kč

Peněženka Cuoieria Fiorentina.

P.D1014
Cuoieria Fiorentina držák karet
890 Kč

Pouzdro na karty Cuoieria Fiorentina.

P.1223
Peněženka Cuoieria Fiorentina
3 120 Kč

Elegantní peněženka Alice Cuoieria Fiorentina.

P.D1011
4 položek celkem
Zpět do obchodu