Pánská kožená peněženka

Jak by měla vypadat kvalitní pánská peněženka?

Pokud se nejedná o peněženku pro dospívajícího muže, určitě by měla být kožená. Pánské kožené peněženky působí luxusně, navíc jde o velmi trvanlivý materiál, který vám bude sloužit dlouhá léta.

Peněženka je naším společníkem od nepaměti a pravděpodobně se jí nevzdáme ani v blízké budoucnosti, ačkoliv čím dál více platíme telefonem či chytrými hodinkami. Stále má svůj význam, například nám slouží k uschování dokladů.

 

Pánská peněženka je spíše drobnější

Zatímco ženy si pořizují podlouhlé velké peněženky připomínající malou kabelku, pánové vyznávají spíše minimalismus. Peněženky pánské jsou malé, tenké, mnohdy ani nemají žádné zapínání na zip nebo druk, jsou pouze překládací.

Je dobré se vždy ujistit, že nabízí dostatek prostoru, který budete potřebovat. Ideální je uzavíratelná přihrádka na mince a dostatečný počet slotů na karty. Nejen ty platební, ale také občanský a řidičský průkaz, nebo věrnostní kartičky. Jestliže potřebujete extra velkou porci prostoru, hledejte trojkřídlé peněženky.

 

S barvami a designem buďte střídmí

Řekli jsme si, že nejlepší volbou je pánská kožená peněženka, která nabízí nadčasovost. Ale jakou barvu kůže zvolit? Nemáte-li speciální preference, držte se neutrální černé nebo hnědé. Ty z módy nikdy nevyjdou a hodí se ke každému outfitu.

Černá či hnědá je například kožená peněženka pánská od italské značky Cuoieria Fiorentina z prosluněné Florencie. Je opravdu minimalistická, najdete na ní jen logo s reliéfem. Co do prostoru je přitom bohatá, různé modely mají různý počet přihrádek. Velikost je klasická, konkrétně 9 cm × 12 cm × 2 cm. To je parádní rozměr, pokud chcete peněženku schovat do kapsy kabátu, případně i kalhot. Naditá peněženka v zadní kapse ovšem nevypadá příliš dobře, je nutné její obsah udržovat v rozumných mezích. To ovšem pánům není třeba připomínat, na nošení nejrůznějších lístečků v peněžence jsou specialistky spíše dámy.

 

Cena

13802950
113802950

Značky

Položek k zobrazení: 6
Držák karet Cuoieria Fiorentina
Novinka
1 380 Kč

Elegantní držák karet a peněženka

PU.813830
Peněženka Cuoieria Fiorentina
Novinka
2 350 Kč

Kožená peněženka

PU.906736
Peněženka Cuoieria Fiorentina
Novinka
1 950 Kč

Elegantní peněženka

PU.904830
Cuoieria Fiorentina držák karet
Novinka
1 380 Kč

Pouzdro na karty Cuoieria Fiorentina

PU.906737
Peněženka pánská Cuoieria Fiorentina
2 950 Kč

Pánská peněženka tmavě hnědá Cuoieria Fiorentina.

PU.805
Peněženka pánská Cuoieria Fiorentina
2 950 Kč

Pánská peněženka tmavě hnědá Cuoieria Fiorentina.

PU.804
6 položek celkem
Zpět do obchodu