Pánské kožené rukavice

I vám se budou hodit pánské kožené rukavice

Pánské kožené rukavice černé Elegantní pánské kožené rukavice vyrobené z prémiové hladké usně, které se vytvarují dle vaší ruky. Pánské kožené rukavice jsou módním kouskem, který využijete při společenské události i při řízení auta. A nakonec se vám budou hodit i v zimě. Rukavice existují již od starověku, kdysi se používaly jako součást brnění, tehdy byly samozřejmě kovové. Členové královských rodin nosili zase vyšívané rukavice, dokonce jim byly navlékány i do rakve. V polovině 13. století se staly vyhledávanou módou pro ženy a v 16. století se nosily rukavice aromatizované parfémem, protože v té době nebylo úplně běžné se koupat.   

Pánské kožené rukavice jsou ideální na řízení

Netrvalo dlouho a muži začali používat rukavice k novým účelům. Pánské kožené rukavice se nosily například na řízení auta, volanty tehdy byly dřevěné a rukavice zabraňovaly zadření třísky. A tento zvyk přetrval dodnes. Pánské rukavice si asi nenavléknete, když se usadíte do Trabantu, ale jdete-li se projet nějakým luxusnějším či sportovním automobilem, stojí za to si je nasadit. Nikdo se nad tím určitě ani nepozastaví. Nejde však pouze o vzhled, rukavice zajišťují také lepší přilnavost.

 

 

Užijete je na společenské události

Pánské kožené rukavice hnědé

Pánské společenské rukavice mohou být vyrobeny z veluru, saténu, hedvábí nebo kůže. Měly by být těsné a dobře se přizpůsobit rukám. Na opravdu slavnostní události se nosí bílé pánské rukavice kožené. Důležitou součástí šatníku jsou ovšem také černé rukavice. Ty užijete v chladnějším počasí třeba do divadla. Dají se nosit rovněž jako klasické pánské zimní rukavice. Na zimu si samozřejmě vyberte rukavice se zateplením, které zahřeje. Osvědčené je například zateplení z pravé králičí kůže. Na výrobu samotných rukavic se používá zase 100% jehnětina. A snad není potřeba dodávat, že nejvyšší kvalitu můžete očekávat od rukavic ručně vyráběných, u kterých je věnována péče každému detailu.

 

Jak na velikost rukavic při online nakupování

Připravili jsme pro vás návod, podle kterého si změříte ruku a správně vyberete velikost rukavic, které se vám líbí. V odkaze naleznete návod na velikost rukavic a to jak pro muže tak i ženy.

Cena

13501650
113501650

Značky

Položek k zobrazení: 3
Rukavice pánské Bohemia Gloves
1 350 Kč

Pánské rukavice z perforované kůže.

BGGF080/9-5
Rukavice pánské Bohemia Gloves
1 450 Kč

Pánské rukavice bez zateplení.

BGGF081/9
Rukavice pánské Bohemia Gloves
1 650 Kč

Pánské rukavice tmavě modré.

BGGF019 BGGF082/8-5
3 položek celkem
Zpět do obchodu