Batohy

Čemu se věnovat a jak vybrat dámský batoh

U moderních žen batoh fiorelli do prácenení nikterak neobvyklé, že nosí místo kabelky menší batoh a to i na pracovní schůzky, jelikož je praktický, pohodlný a také jako stylový doplněk. Jestliže je pro vás kromě krásy důležité i pragmatické řešení, dámský batoh by měl mít u vás místo. 

Účel batohu, tedy pro jaké příležitosti se bude nosit

Před tím, než se vydáte na nákupy (online nebo do kamenné prodejny), rozmyslete se, k jakému účelu a jakým způsobem budete svůj nový batoh využívat. Na základě toho se mohou dále určit důležité věci pro výběr a to jaký materiál, design, styl, velikost, ergonomie, popruhy, vnitřní objem atd. 

městský batoh santoro batoh fiorelli krémový

Další možné parametry výběru:

  • Počet oddělení a kapsiček, včetně jejich velikosti
  • Vzhled a barva
  • Pevnost zádové části
  • Hmotnost
  • Odolnost vůči poškození

A otázky, které je dobré si položit:

  • Využije se kapsa na notebook?
  • Má být kožený nebo látkový či z jakého materiálu?
  • Jaká barva se bude hodit k většině mého šatníku?
  • Měl by mít spoustu kapes, nebo je preferovaný spíš minimalismus?

dámský kožený batoh pracovní fiorelli v černé barvěJinak bude vypadat batoh, který budete nosit každý den do zaměstnání a jinak zase ten, který je určený spíše pro volnočasové aktivity a jako módní doplněk.  Upředňostňujete nekonvenční dámské doplňky? Mohl by se vám líbit dámský kožený batoh, který zpestří outfit, ať jdete na ven s kamarádkou nebo i třeba do práce. Doporučení ohledně výběru velikosti - malý batoh bude elegantnější, velký zase bude praktičtější.

Obliba dámských batohů a městských batohů vůbec se zvyšuje nejen proto, že výrobci stále rozšiřují nabídku sortimentu, ale také proto, že se jedná o velmi praktickou záležitost, která se dá snadno kombinovat s různým oblečením. 

Zdravotní přínos batohu

Dámský batůžek i pánský městský batoh elegantní batoh kabelka 2v1 fiorelli do práceby měl splňovat určité požadavky z hlediska praktičnosti, vždyť právě tato vlastnost je tím, co ho odlišuje od kabelky či tašky přes rameno. Kabelku přes rameno můžete po delším nošení “cítit”, obzvlášť pokud je naplněná až po okraj a ještě k tomu těžkými věcmi. Kompromise je sice vzít kabelku do ruky, ale neustále ji držet v ruce není praktické. To batoh do města nosíte na zádech, takže máte volné ruce a nikterak vás neomezuje, zároveň má i ze zdravotního hlediska je vhodný, jelikož nezatěžují jednostranně určitou část těla. Ženy, které si nedokáží představit život bez kabelky, je řešením tzv. “kabelka batoh” někdy se také uvádí kabelko batoh 2v1. Jedná se o kombinaci kabelky s popruhy, díky čemuž lze kabelku nosit jako batoh.

Jaký batoh vybrat do školy a jaký do práce?

Účel batohu je při jeho výběruškolní batoh santoro ještě důležitější než při výběru kabelky (rady a informace pro výběr dámské kabelky máme pro vás v odkazu). Batoh do školy či na univerzitu je vhodné volit větší, aby se do něj vešel notebook a veškeré knížky i sešity, a také je více důležité, jak je batoh pohodlný a kvalitní. Na druhou stranu u městského batohu či batohu do práce spíše oceníte styl, materiál a design podle vašeho vkusu. A jedná-li se čistě o batoh do práce, měl by se do něj vejít při nejmenším tablet a ideálně notebook. 

Batoh a výběr barvy

Jestliže přemýšlíte nad barvou, tak je při rozhodování dobré vědět, že dámské batohy v tlumených barvách (šedá, tmavě modrá nebo zelená) “vydrží déle čisté” tedy nebudou se tak rychle špinit. Dáváte-li přednost výraznějším prvkům a stylům, možná bude pro vás vhodné řešení s výrazným designem i barvami. Vícebarevné městské batohy se zajímavým potiskem (roztomilým motivem, se zvířaty, květinami apod.) oživí outfit a přitáhne pozornost kolemjdoucích.

 

elegantní červený luxusní batoh s peněženkouElegantní batoh sladěný s peněženkou                                                      luxusní batoh mimi cuoieria fiorentina Městský batůžek s květinovými vzory

Cena

10951752
110951752

Značky

Značka

Položek k zobrazení: 6
Batoh Ted Lapidus
2 190 Kč –50 %
1 095 Kč

Červený prostorný batoh

TLNY4115
Batoh Santoro
Akce
2 190 Kč –20 %
1 752 Kč

Batoh Santoro.

693GJ07
Batoh santoro
Akce
2 190 Kč –20 %
1 752 Kč

Růžový batoh Santoro.

693GJ06
Batoh Fiorelli
1 790 Kč –24 %
1 343 Kč

Mintový batoh Fiorelli.

FSH0551
Batoh Fiorelli
1 790 Kč –24 %
1 343 Kč

Barevný batoh Fiorelli s výrazným designem.

FSH0517
Batoh Fiorelli
1 880 Kč –30 %
1 316 Kč

Elegantní batoh s výrazným prošíváním Fiorelli.

FWH0133
6 položek celkem
Zpět do obchodu