Kožené kabelky

Kožené kabelky: Luxusní móda, která vydrží léta

Kožená kabelka kožená kabelka cuoieria fiorentina je symbolem luxusu a kvality. Přitom nemusíme ani zdaleka zacházet do takových cenových extrémů, jakými jsou některé kabelky fashion značek typu LV. Snadno si vybereme módní značky kabelek, které umí nabídnout moderní design, kvalitní materiál i precizní zpracování. Typickým příkladem jsou zejména kožené italské, francouzské a anglické kabelky.

 

Jaká kožená kabelka vám nesmí chybět v šatníku?

černá kožená kabelka cuoieria fiorentinaČerná kožená kabelka by měla být samozřejmostí v šatníku každé ženy. Je to univerzální kabelka, kterou obvykle nosíme nejčastěji a měla by něco vydržet. Při správné údržbě, ne nijak náročné, nám vydrží mnoho let. Ideální je v nadčasovém designu. Může to být velká kožená kabelka přes rameno, ale i menší do ruky.

Zvažte, jestli by se vám vzhledem ke stylu vašeho oblékání nehodila rovněž jednobarevná kožená kabelka v jiné barvě. Nejčastěji volíme bílou, hnědou, červenou, případně jinou barvu, třeba podle barvy kožených bot, či dnes velmi oblíbených fashion tenisek.

Milujeme rovněž kožené kabelky crossbody. Nemusí být jen z levných textilních materiálů. Jde o plnohodnotné luxusní fashion kabelky, které si zamilujeme, často je nosíme, a tak musí být z kvalitního materiálu, tedy ideálně z kůže. Hitem jsou též mini kabelky z pravé kůže. Nabídne vám je například značka kabelek Cuoieria Fiorentina.

 

Kožené kabelky nejsou ničím proti přírodě

luxusní kožená kabelka Kvalitní kabelky top značek, jakými jsou například style="float: right" luxusní italské kožené kabelky Cuoieria Fiorentina, Jadise, Cromia, anglické kabelky Fiorelli či francouzské kabelky Ted Lapidus vám vydrží mnoho let. Neskončí na skládce. Pravděpodobně je po vás zdědí i vaše dcera. Mají nadčasový design a skvělou kvalitu. Připlatíte si, ne však zas tolik, abyste si jednu či několik podobně kvalitních kabelek nemohly v šatníku dovolit. Kožené kabelky jsou něco, co k ženě s vkusem i se vztahem k přírodě a k trvale udržitelnému rozvoji patří. Kvalitní věci bývají totiž vždy ty nejekologičtější. A nenechte si vymluvit, že nekvalitní, téměř jednorázová kabelka, je ekologičtější jen proto, že není kožená.

Výrobky z kůže bývají často odmítané lidmi zastávající trend vegetariánství či veganství, ale i zarytými ochránci přírody. Avšak pravdou je, že problematika je o dost složitější. Syntetické materiály, jejich výroba i následná likvidace jsou ve většině případů mnohem méně šetrné k životnímu prostředí. Kůže je přitom jako materiál biologicky likvidovatelný. Dnes se už i pro vyčištění kůže používají ekologičtější metody, než tomu bylo dříve. Stejně tak se upustilo od neekologických barev na kůži, které bývaly i zdravotně problematickými, zejména z důvodu obsahu těžkých kovů.

 

Luxusní dámské kožené kabelky nemusí být strohé

červená kožená kabelkaPrávě naopak. Součástí luxusu se dnes stává i schopnost fashion značky pobavit. Podívejte se například na kabelky Love Moschino. Oblíbené jsou třeba jako kožené kabelky crossbody. Jiné z nás je upřednostňují jako malé kabelky do ruky, pro jiné příležitosti je oceníme jako batoh či velkou tašku na celodenní výbavu do práce.

Ještě dál jdou ve snaze zalíbit se nám svým designem a pobavit kabelky Anekke či kabelky Santoro London. Rozhodně to nejsou jen dívčí kabelky. Nenosí je jen teenagerky, ale i dospělé ženy, které tato značka baví svojí pestrostí, roztomilostí a mladistvostí.

 

Výběr ze všech typů kabelek naleznete na našich stránkách kabelkyPokud sháníte kabelku pro partnera, zde jsou pánské kabelky.

 

Cena

17507990
117507990

Značky

Položek k zobrazení: 13
Kabelka Gianni Chiarini
Novinka
6 690 Kč

Pletená kabelka s kovovým uchem

BS 8387
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 790 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5754831
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 930 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5753830
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 790 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5754830
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 690 Kč

Elegantní pánská taška

B.5750830
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 590 Kč

Kabelka se zvířecím vzorem

B.5790135
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 890 Kč

Kabelka v karamelovém odstínu

B.5804230
MINI Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
1 750 Kč

Mini kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5839243
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 350 Kč

Malá kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5798240
Kabelka Sabrina malá Jadise
7 990 Kč

Luxusní středně velká kabelka Sabrina malá.

025010-2
Kabelka Cuoieria Fiorentina
5 490 Kč –25 %
4 117 Kč

Luxusní kabelka v pudrovém odstínu od Cuoieria Fiorentina. 

B.5614
Kabelka Cuoieria Fiorentina
4 560 Kč

Kabelka Cuoieria Fiorentina ve tvaru kufříku.

B.5666
Kabelka Cuoieria Fiorentina
3 990 Kč

Luxusní malé crossbody Cuoieria Fiorentina.

B.5538
13 položek celkem
Zpět do obchodu