Luxusní kožené rukavice

Jak vybrat luxusní rukavice?

Pojem luxusní nemusí vždy znamenat drahý nebo dokonce předražený. Luxus v pravém smyslu slova znamená originalitu, kvalitu, nebo produkt z nejlepších materiálů. Pokud tedy hledáte kvalitní rukavice, jaké přednosti by měly mít?

 

Luxusní kožené rukavice – výběr

Rukavice mohou mít mnoho využití. My se zaměříme  na luxusní kožené rukavice, které se nosí jako módní doplněk. Kůže jako přírodní materiál nabízí mnoho výhod, které jiný materiál nenahradí. Jednak na ruce vypadá skutečně dobře, ať jde o matnější či lesklejší variace. Druhak na prsty příjemně sedne, protože je pružná. Hodně vydrží. S koženými rukavicemi se snadněji manipuluje než například s hrubší bavlnou či vlnou. Nezanecháte otisky například na volantu, i proto řidiči k některým luxusním vozidlům nosí rukavice. Na výběr máte navíc z velkého množství zpracování. Můžete mít jemnou teletinu i silnější variaci jehněčí kůže. Rukavice se prodávají v hladkém provedení, se vzorem i perforací. A máme tu i širokou škálu barev, kolorovaná kůže je velmi efektní.

 

Luxusní dámské rukavice a pánské luxusní rukavice

Luxusní dámské rukavice mají sice více možností co do barevné škály zpracování, ovšem pánské luxusní rukavice mohou lišit zase v jiných směrech. Většinou se nabízí širší škála zemitých odstínů, designéři zde vymýšlí různé vzorky nebo efektní stažení rukavic. Až si budete vybírat rukavice, vždy volte dle toho, zda jste žena nebo muž. V tomto případě unisex variace většinou nefungují, protože ženy mají delší prsty a muži zase širší dlaně. Výhodou kožených rukavic je skutečnost, že je můžete vzít ke všemu. K ležérnímu oblečení, elegantnímu outfitu a koneckonců i u sportovního oděvu to nevadí, i když je to asi trochu přepych. Luxusní kožené rukavice jsou jedny z mála doplňků, které si skutečně vezmete ke všemu. A to platí i u mužů.

Cena

13501850
113501850

Značky

Položek k zobrazení: 6
Rukavice dámské Bohemia Gloves
1 850 Kč

Rukavice s kožešinkou z králíka v lososovém odstínu.

1536/7
Rukavice dámské Bohemia Gloves
1 850 Kč

Rukavice s kožešinkou z králíka v černé barvě.

BGGF0023/7
Rukavice dámské Bohemia Gloves
1 850 Kč

Rukavice s králičí kožešinkou v hnědé barvě.

BGGF0024/8
Rukavice dámské Bohemia Gloves
1 550 Kč

Delší rukavice ve žlutém odstínu.

BGGF053/7-5
Rukavice dámské Bohemia Gloves
1 850 Kč

Dlouhé designové rukavice v tyrkysové barvě.

BGGF069/7
Rukavice dámské Bohemia Gloves
1 350 Kč

Delší rukavice v hnědé barvě.

BGGF073/7
6 položek celkem
Zpět do obchodu