Společenské a plesové kabelky

Společenské a plesové kabelky podtrhnou váš outfit.

Společenská kabelka do divadlaDo divadla, na ples, ale i na firemní večírek nebo večeři v luxusní restauraci. Tam všude si ženy nosí elegantní společenské kabelky, do kterých schovají klíče, telefon, peněženku a další drobnosti. Jak takové malé psaníčko vybrat, aby se hodilo k co největšímu množství příležitostí?

Společenské kabelky si většina lidí představí jako psaníčko. Není to ale pravidlem, nemusíte sáhnout po této klasické obdélníkové variantě. Velmi pěkná je i kulatá plesová kabelka nebo kabelka s výrazným uchem, třeba od ikonické značky Love Moschino.

 

S popruhem přes rameno, nebo bez?

Kabelka na ples není určena k tomu, aby nosila velkou zátěž. Slouží pouze pro nejnutnější drobnosti, proto mívá pouze tenký popruh přes rameno, pokud jej vůbec má. Ideální volbou jsou společenské kabelky, které mají odnímatelný popruh. Dají se nosit v ruce i přes rameno podle aktuální potřeby.

 

Jednoduché psaníčko, či raději extravagantní?

Psaníčko kabelka na plesZáleží na vašem outfitu. Jestliže si obléknete jednoduché jednobarevné šaty, sluší a patří se je doplnit výraznější kabelkou, jaké vyrábí například Jadise. K vzorovaným a jinak zajímavým šatům doporučujeme spíš jednobarevné elegantní kožené kabelky italské značky Cuoieria Fiorentina. I u psaníček a společenských kabelek tedy platí to, co u dalších tašek: Jedna prostě nestačí, k různým šatům je třeba mít různé varianty.

 

Společenské kabelky nejen na ples

Luxusní kabelka na firemní akciDobrou zprávou ale je, že vám kabelka na ples nemusí ležet celý rok doma, rozhodně se totiž nehodí pouze do plesové sezóny. Kabelky do ruky i malé crossbody kabelky jsou vhodné pro každodenní nošení, když jdete s kamarádkou na kávu nebo na schůzku s klientem.

Vyberte si mezi prémiovými značkami Cromia, Fiorelli, Santoro London, Anekke, Ted Lapidus, S. Fiorentino i již zmíněnými Love Moschino a Cuoieria Fiorentina. Ukažte kabelkou, že máte vkus a podtrhněte svůj pečlivě vyladěný outfit.

 

Výběr ze všech typů kabelek naleznete na našich stránkách kabelkyPokud sháníte společenskou kabelku pro partnera, zde jsou pánské kabelky.

Cena

17507990
117507990

Značky

Položek k zobrazení: 8
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 790 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5754831
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 930 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5753830
Pánská taška Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 790 Kč

Pánská malá taška do ruky

PD.5754830
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
4 590 Kč

Kabelka se zvířecím vzorem

B.5790135
MINI Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
1 750 Kč

Mini kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5839243
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 350 Kč

Malá kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5798240
Kabelka Sabrina malá Jadise
7 990 Kč

Luxusní středně velká kabelka Sabrina malá.

025010-2
Kabelka Cuoieria Fiorentina
3 990 Kč

Luxusní malé crossbody Cuoieria Fiorentina.

B.5538
8 položek celkem
Zpět do obchodu