Peněženka Gianni Chiarini

Velká prostorná peněženka

Skladem
Kód: 2681
Značka: Gianni Chiarini
3 250 Kč
Peněženka Gianni Chiarini
Novinka

Popis produktu:

Jde o luxusní hnědou peněženku ze 100% kůže prémiové italské značky Gianni Chiarini.

Peněženka má 8 stolů na karty,  5 kapsy na dokumenty, 4 kapsu na bankovky a kapsu se zipem na mince.

Hlavní zapínání je na zip.

 

Rozměry produktu:

Výška produktu: 10 cm

Šířka produktu: 19 cm

Hloubka produktu: 2 cm

Materiál: 100% KŮŽE 

 

O značce:

 Florentská značka, která kombinuje vysoce kvalitní materiály kůže se současným ženským designem.

Gianni Chiarini navrhuje stylové kabelky pro spontánní, dynamické ženy, které dbají na styl.

Každá kolekce je velmi originální a nadčasová.

Gianni Chiarini navrhuje stylové kabelky již od 90’ let minulého století a stále si zakládá na vysoce kvalitním materiálu a úžasném ženském designu. kabelka gianni chiarini hnědá karamelově Gianni Chiarini ztělesňuje kosmopolitní ideál elegance současné doby. Gianni Chiarini přišel s cílem přeměnit řemeslný podnik na kosmopolitní značku, která se v průběhu času v Itálii i ve světě etablovala jako synonymum elegance a praktičnosti. U Gianni Chiarini se můžete spolehnout na spojení toho nejlepšího z tradiční italské kožedělné výroby se současným světem dynamické a nezávislé ženy.

 

Kabelky Gianni Chiarini (Gianni Chiarini bags) 

kabelka gianni chiarini crossbody černáKabelky Gianni Chiarini se vyznačují rafinovanou jednoduchostí, která nechává nositelce volnost interpretovat ji podle svého osobního stylu. Dnešní ženy, které studují, pracují, cestují atd. najdou ve své kabelce Gianni Chiarini věrného společníka.

 

Gianni Chiarini navrhuje stylové kabelky pro spontánní, dynamické ženy.

 

Popularita kabelky modelů Gianni Chiarini dosahuje své výše, jelikož používá pouze přírodní kůži vysoké kvality. Což potvrzují i návrháři, kteří věnují největší pozornost top kvalitě.

Za charakteristický rys Gianni Chiarini kabelky i peněženky je považováno používání decentních barev a vyvarování se masivní dekorace. V šatníku nejspíš nebudou desítky kabelek Gianni Chiariny vzhledem k rozpočtu, ale 1 – 2 kousky, je kvalitní investice pro mnoho dívek. Elegance a sofistikovanost produktů spolu s vysokou kvalitou a odolností, to je správná volba. 

kabelka gianni chiarini

Každá peněženka, taška i kabelky Chiarini je kompletně z Itálie a to od prvotního nápadu, až po zpracování. S hrdostí se dá označit za kompletní italský výrobek a to platí i pro Gianni Chiarini crosbody, které jsou osobité ve své kategorii kabelek.

kabelka gianni chiarini crossbody bílá

Zpět do obchodu