Peněženka Love Moschino

Velká peněženka LOVE MOSCHINO.

Skladem
Kód: JC5650PP0BKO0200
Značka: Love Moschino
3 050 Kč

Popis produktu:

Jde o velkou peněženku od ikonické, italské značky LOVE MOSCHINO. 

Velmi originální design této peněženky je doplněn o kombinaci hladké hnědé eko kůže s výrazným logem firmy a zlatými cvoky.

Její vnitřek se skládá ze dvou hlavních kapes na bankovky a z jedné kapsy na mince. Najdete také 12 stolů na karty.

Celá peněženka se uzavírá na zip.

 

Rozměry produktu:

Výška produktu: 9 cm

Šířka produktu: 19 cm

Hloubka produktu: 2 cm

Materiál: 100% polyuretan (eko kůže), podšívka 100% PE, textil

 

 

O značce:

Gala fashion Vám představuje světově známou italskou značku LOVE MOSCHINO. Ano i tuto značku u nás budete moci koupit. ???? Tento italský módní dům je typický svou nevšedností a originalitou. V žádné kolekci nesmí chybět červená barva. Tato barva podle Moschina reprezentuje bytostnou radost ze života. Móda je hra, kterou si můžete zahrát každý den s Moschinem.

 

Věděli jste toto o Moschino?Love Moschino kabelka V roce 1983 Franco Moschino založil značku Moschino Couture!, která patří do módního domu Moschino a jehož součástí je také Love Moschino. Franco Moschino býval přezdívaný „italský J. P. Gaultier“. V počátcích své kariéry pracoval jako designér v reklamě a až setkání s módní ikonou Versacem ho nasměrovalo k módě.

Love Moschino na Olympiádě i mezi celebritami

 

Jak se s oblibou říká “Love Moschino kolekce nejsou nikdy nudné”. Love Moschino dokáže skvěle skloubit ležérní přístup s veselými vzory a to v každém detailu, z čehož je vidět nadšení z módy. Pod touto značkou najdete trendy Love Moschino kabelky, ale i jiné kousky, se kterými budete působit neodolatelně. Love Moschino si zamilovaly i celebrity, jako Madonna, Dita von Teese, Beyoncé a Katy Perry byla dokonce tváří značky.

Tato slavná Italská značka v roce 2006 navrhla oblečení pro slavnostní zahájení zimních olympijských her v Turíně. Móda je hra, kterou si můžete zahrát každý den s Moschinem.

Kabelky Love Moschino

Tyto ikonické luxusní kabelky se vybírají samy, ale pokud přesto hledáte rady jak vybrat kabelku, podívejte se na naše doporučení v odkaze.

Zpět do obchodu