Peněženka Fiorelli

Kulatá sport peněženka.

Skladem
Kód: FSS1053
Značka: Fiorelli
699 Kč –30 % 489 Kč
Peněženka Fiorelli
699 Kč –30 %

Popis produktu:

Jde o malou, stylovou a sportovní peněženku od anglické značky Fiorelli, kterou si zamilujete.

Peněženka je zhotovena z textilu.

Vnitřek se skládá z jedné hlavní přihrádky.

Hlavní zapínání je na masivní zip.

Součástí je odnímatelná popruh na zápěstí.

 

Rozměry produktu:

Výška produktu:  cm

Šířka produktu: cm

Hloubka produktu:  cm

Materiál:  textil

 

O značce:

Tato moderní značka vznikla již v roce 1988 ve Velké Británii. Jedná se o jedničku na trhu v této zemi. Praktická a zároveň velmi populární značka je velmi oblíbená u mnohých žen. Moderní design, velmi kvalitní materiály a především cenově dostupná značka …to je Fiorelli.

 

 

 

Už jste viděli krásné produkty od Fiorelli? Kabelky ✅ elegantní tašky, stylové peněženky. Již v roce 1988 uvedla na trh Britská značka svou první kolekci černých a stříbrných kabelek Fiorelli Standard City Equipment.  Fiorelli kabelkaProdukty značky Fiorelli jsou navrhovány talentovanými návrháři, kteří si zakládají na funkčnosti spolu s prvotřídní elegancí. Heslem společnosti by tak mohlo být: Fiorelli kabelka je standardním vybavením do města. 

Fiorelli a účast na módních přehlídkách

 

Fiorelli se může pyšnit pravidelnou účastí na hlavních módních přehlídkách a to včetně Paris Fashion Week či London Fashion Week a to o sobě  nemůže říct každá značka. Dva bratři Stuart a David Lunan a firma TLG Brands jsou vlastníky této úspěšné značky. 

 

Společnost kromě kabelek také vyrábí cestovní zavazadla, ale známé jsou i Fiorelli peněženky, opasky nebo bižuterie a to nejen v Anglii ale i jinde v Evropě. Jak by Ital napsal Fiorelli borse, tedy kabelka Fiorelli.


Podívejte se na naše kabelky Fiorelli a vyberte si tu, která se vám nejvíc líbí.

Zpět do obchodu