Pánská peněženka S.Fiorentino

Středně velká peněženka S.Fiorentino.

Skladem
Kód: S.F.E002
Značka: S. Fiorentino
1 290 Kč

Popis produktu:

Jedná se o středně velkou pánskou peněženku ze 100% kůže francouzské značky S. Fiorentino.

Peněženka má 3 stolů na karty, 3 oddělení na doklady a 2 průhledné přihrádky na doklady, nebo fota.

Uvnitř je jedna kapsa na mince, která se uzavírá na cvok.

Bankovky lze vložit do 2 klasických oddělení a do jedné tajné přihrádky na zip.

 

Rozměry produktu:

Výška produktu: 10 cm

Šířka produktu: 12 cm

Hloubka produktu: 2 cm

Materiál: 100% Kůže

 

O značce:

Tato francouzská firma je velmi populární na celém světě. Je praktická a zároveň báječně vypadá. Typické pro tuto firmu je použití textilu a eko kůže v jednom. Styl je velmi nadčasový a moderní. Doporučujeme kombinovat se sportovně-elegantním stylem oblečení.

Elegance, praktičnost a úžasné módní kombinace to je franzouská S. Fiorentino, která ráda využívá spojení textilu s eko kůží. Tento typický rys značky je podtržen navíc moderním nadčasovým stylem, který kabelky a doplňky mají.

Dámské kabelky: elegance, business kabelky, trendy tašky

Kvalitní outfit bez kabelky dnes již není možný. Dámská kabelka je doplňkem, který podtrhává celistvost každé módní kombinace, a ještě navíc je věrnou služebnicí, do které se schovají nezbytné věci a cennosti. S. Fiorentino kabelky jsou nejen elegantní a praktické, ale také je lze využít jako business kabelky či trendy moderní tašky. Mnoho kousků od této francouzské značky pojme notebook a velký diář a současně díky minimalistickým tvarům a elegantním vzorům udělají z každé ženy dámu.

Prostor i to je kabelka S.Fiorentino

Máme pro Vás v nabídce trendy prostorné kabelky v minimalistickém provedení a příjemných barvách s raženými vzory, které často připomínají umění pop art, zároveň zde pro Vás máme i top luxusní kousky. Ovšem sortiment zde nemáme jen ryze o business dámských kabelkách. Najdete zde také pohodlné crossbody kabelky a zároveň různá barevná provedení, která neztrácejí nic ze své elegance a nadčasovosti. Dámské kabelky S. Fiorentino se hodí jak na obchodní schůzky, tak na procházky a pochůzky po městě.

S. Fiorentino udělá z ženy ženu.

Zpět do obchodu