Mini kabelka

Kabelka malých rozměrů

Je praktická parťačka a to i když zrovna nejste nadšencem plesů. Mít v šatníku mini kabelku se hodí, ať jdete s kamarádkou na drink nebo si jen tak vyrazíte na procházku po městě a nepotřebujete sebou brát moc věcí. Malá kabelka je i módním doplňkem, který může být pomyslnou “třešničkou na dortu” celého outfitu.

Nutno dodat, že většina žen má doma spíše klasické či větší kabelky a tudíž již má nějakou zkušenost s výběrem “ne malé” kabelky, ale jak vybírat malé kabelky, psaníčko na ples (kabelka na ples), to patří mezi kladené otázky některých žen. 

 

Často kladené otázky ohledně mini kabelek

Jak vybrat vhodnou mini kabelku?

Určitě se neobejdeme bez doporučení, že model mini kabelky by vám měl být sympatický a klidě se nebojme říct, že byste jej měla mít velmi ráda (a třeba ho i milovat :) ). Důležitým pravidlem výběru také je, aby model zdůrazňoval vaši jedinečnost a váš styl. U malé kabelky nemusíte tolik koukat na trendy a co právě letí, jelikož kabelku nejspíš budete nosit párkrát do roka a spíš se očekává, že kabelka vydrží delší dobu (více let). Tím se dostáváme k další části a tou je kvalita. Doporučujeme volit kvalitnější materiál, třeba od renomované značky, u které víte, že i za 5 let bude kabelka v skvělém stavu a vám bude dělat radost a zároveň ve společnosti z vás udělá středobod obdivu či pozornosti a to klidně na firemní akci či společenském plese.

 

 

Tvar mini kabelky

Materiál a tvar mini kabelky by se mohl zařadit do jedné kategorie, ale přišlo nám vhodné o tvaru kabelky uvést samostatnou část. Mini kabelka může mít tvar psaníčka (kabelka na ples), malé taštičky, ale také se může jednat o moderní ledvinku nošenou přes rameno nebo dokonce i mini kufřík. Tvarům se meze nekladou a je spíš na vás, jaký styl máte ráda, jestli spíš konvenční tvary nebo ráda zabrousíte do nějakého z abstraktních. Mini kabelka oživí váš outfit ať má tvar psaníčka, kulaté mini kabelky nebo třeba trojúhelníku. 

Kabelka psaníčko           Kabelka malá taštička           Kulatá mini kabelka

Kabelka psaníčko           malá taštička                kulata mini kabelka

Další kladené otázky

  • Jakou vybrat barvu mini kabelky?
  • Jak vybrat mini kabelku, když jde o dárek?

Máte otázky? Klidně nám je napište a pokusíme se odpovědět a zde poradit dalším.

 

Na co se zaměřit při výběru

  • Jak na velikost “mini” kabelky

Určitě je dobré projít si možnost nastavení délky popruhů, jelikož není praktické, kdyby kabelka překrývala oblast boků, protože by překážela při chůzi. Pokud by se jednalo o hledání “zlatého středu” bylo by dobré, aby kabelka končila v oblasti pasu. U žen, které se domnívají, že mají širší boky, lze doporučit modely s kratšími uchy, jelikož postava pak působí souměrněji. 

  • Zajímá vás, co se do kabelky vejde?

Níže uvedené informace jsou ze stránky Heureka a nám se tak líbil, že jsme jej pro vás zveřejnili i zde. Teď už pro nikoho objem kabelky nemusí být abstraktní číslo :)

Kabelka objem a položky

Zdroj: Heureka 

  • Barevná kombinace kabelky a topu

Opět Heureka pěkně zpracovala, níže uvedené barvené kombinace můžete vidět níže.

Barevná kombinace

Zdroj: Heureka 

 

Jak se starat o (mini) kabelku

  • Má-li vaše kabelka ucho či popruh, nevěšte je za ně, ale lepší je uložit kabelku do skříňky nebo na poličku.
  • Jestliže kabelku nepoužíváte delší dobu, uložte ji na suché místo (pozor také neukládat na příliš teplé místo, kde by mohl materiál trpět či být poškozen). Dále je dobré kabelku vycpat novinami či jiným vhodným materiálem, aby držela tvar.
  • Je dobré udržovat v kabelce trochu té štábní kultury a např. kosmetiku čas od času přerovnat a ujistit se, že v kabelce nenapáchala neplechu (pokud napáchala, tak co nejdříve vyčistit obsah kabelky).
  • Vhodné je myslet i na zipy. Jim prospěje, když budou čas od času promazané, aby správně chodily. Můžete použít včelí vosk či čistič na šperky.

Další typy kabelek

Vybrat mini kabelku není jen tak a někdy se při tom stane, že je chuť pořídit si kabelku třeba většího ražení. Máme pro vás připravené i další typy kabelek, jen se podívejte:

Zároveň v nabídce jsou i velmi luxusní kabelky nebo kabelky pro muže.

Cena

13934590
113934590

Značky

Položek k zobrazení: 10
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 750 Kč

Stylová kabelka 

B.5839248
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 750 Kč

Originální mini kabelka/ ledvinka 

B.5802926
MINI Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
1 750 Kč

Mini kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5839243
MINI Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
1 750 Kč

Mini kabelka Cuoieria Fiorentina v kulatém tvaru

B.5794926
Kabelka Cuoieria Fiorentina
Novinka
3 350 Kč

Malá kabelka Cuoieria Fiorentina

B.5798240
Kabelka Fiorelli
1 990 Kč –30 %
1 393 Kč

Kabelka Fiorelli se žlutými prvky.

FWH0132
Kabelka Cuoieria Fiorentina
4 560 Kč

Kabelka Cuoieria Fiorentina ve tvaru kufříku.

B.5666
Kabelka Cuoieria Fiorentina
4 590 Kč

Luxusní malá kabelka Cuoieria Fiorentina v cihlové barvě.

B.5659
Kabelka Cuoieria Fiorentina
3 990 Kč

Luxusní malé crossbody Cuoieria Fiorentina.

B.5538
Kabelka Cuoieria Fiorentina
3 690 Kč

Luxusní kabelka Cuoieria Fiorentina.

B.5681
10 položek celkem
Zpět do obchodu