Kabelka S.Fiorentino

Kabelka S.Fiorentino se stříbrnou nití

Skladem
Kód: SF1-G259SB
Značka: S. Fiorentino
1 750 Kč

Popis produktu:

Jedná se o malou sportovně- elegantní crossbody kabelku od francouzské značky S. Fiorentino.

Tento model je velmi praktický. Má mnoho oddělení. 

Součástí je nastavitelný popruh.

Vnitřek kabelky tvoří jedna hlavní komora, která je rozdělena středovou kapsou na zip.

Na zadní straně je kapsa na zip.

Hlavní zapínání kabelky je na zip.

Jedná se o elegantní crossbody, které se můžete vzít téměř kamkoliv.

 

Rozměry produktu:

Výška produktu: 22 cm

Šířka produktu: 20 cm

Hloubka produktu: 19 cm

Materiál: Textil, 100% polyuretan (eko kůže),

 

O značce:

Tato francouzská firma je velmi populární na celém světě. Je praktická a zároveň báječně vypadá. Typické pro tuto firmu je použití textilu a eko kůže v jednom. Styl je velmi nadčasový a moderní. Doporučujeme kombinovat se sportovně-elegantním stylem oblečení.

Elegance, praktičnost a úžasné módní kombinace to je franzouská S. Fiorentino, která ráda využívá spojení textilu s eko kůží. Tento typický rys značky je podtržen navíc moderním nadčasovým stylem, který kabelky a doplňky mají.

Dámské kabelky: elegance, business kabelky, trendy tašky

Kvalitní outfit bez kabelky dnes již není možný. Dámská kabelka je doplňkem, který podtrhává celistvost každé módní kombinace, a ještě navíc je věrnou služebnicí, do které se schovají nezbytné věci a cennosti. S. Fiorentino kabelky jsou nejen elegantní a praktické, ale také je lze využít jako business kabelky či trendy moderní tašky. Mnoho kousků od této francouzské značky pojme notebook a velký diář a současně díky minimalistickým tvarům a elegantním vzorům udělají z každé ženy dámu.

Prostor i to je kabelka S.Fiorentino

Máme pro Vás v nabídce trendy prostorné kabelky v minimalistickém provedení a příjemných barvách s raženými vzory, které často připomínají umění pop art, zároveň zde pro Vás máme i top luxusní kousky. Ovšem sortiment zde nemáme jen ryze o business dámských kabelkách. Najdete zde také pohodlné crossbody kabelky a zároveň různá barevná provedení, která neztrácejí nic ze své elegance a nadčasovosti. Dámské kabelky S. Fiorentino se hodí jak na obchodní schůzky, tak na procházky a pochůzky po městě.

S. Fiorentino udělá z ženy ženu.