Kabelka Kate Jadise

Kombinovaná kabelka Kate Jadise

Skladem
Kód: 085076
Značka: Jadise
8 550 Kč

Popis produktu:

Jedná se o luxusní kabelku z kolekce Kate sicilské značky JADISE, která kombinuje elegantní černou kůži se lnem s potiskem motivů sicilské majoliky.

Tento model je velmi nadčasový a bude perfektním doplňkem na celoroční sezónu.

Čelní i zadní část má děrovaný vzor.

Zobrazuje se podkladové plátno potištěné sicilskou majolikou.

Rukojeť je ze zaplétané lanové juty. 

Pákové uzavírání s logem JADISE je vyrobeno z galvanického niklu ve zlaté  barvě.

Vnitřek kabelky obsahuje jednu hlavní komoru s víceúčelovou kapsičkou, do které se vejde mobil.

Součástí je nastavitelný ramenní popruh černé barvy. 


Rozměry produktu:
Výška 16,5 cm
Šířka 26,5 cm
Hloubka 13,5 cm
Maximální délka ramenního popruhu 110 cm
Materiál: 100% kůže
100% MADE IN ITALY

O značce:

Exkluzivně nabízíme luxusní a velmi ojedinělou italskou značku JADISE. Tato sicilská značka vznikla v roce 2012 jakožto symbol dávných časů, kdy se veškerá italská řemeslná tvorba vyznačovala osvědčenými postupy, předávanými z generace na generaci, a výběrem těch nejkvalitnějších přírodních materiálů. JADISE je symbolem tradic se současnými módními trendy. Kolekce těchto módních kabelek byla mnohokrát oceňována na prestižních veletrzích v italském Milanu. Ruční práce z přírodní kůže a kouzlo pro detaily to je značka JADISE.

 

Exluzivně nabízíme luxusní a velmi ojedinělou italskou značku JADISE. Tato sicilská značka vznikla v roce 2012 jakožto symbol dávných časů, kdy se veškerá italská řemeslná tvorba vyznačovala osvědčenými postupy, předávanými z generace na generaci, a výběrem těch nejkvalitnějších přírodních materiálů. JADISE je symbolem tradic se současnými módními trendy. Kolekce těchto módních kabelek byla mnohokrát oceňována na prestižních veletrzích v italském Milanu. Ruční práce z přírodní kůže a kouzlo pro detaily to je značka JADISE.