Kabelka Fiorelli

Kabelka Fiorelli v karamelově hnědé barvě.

Skladem
Kód: FWH0212
Značka: Fiorelli
1 890 Kč –30 % 1 323 Kč
Kabelka Fiorelli
1 890 Kč –30 %

Popis produktu:

Jde o velkou elegantní kabelku od anglické značky Fiorelli, kterou si pro její univerzálnost a kompaktnost můžete vzít téměř kamkoliv.

Kabelka má dvě dlouhá ucha, která se dají nosit i na rameni.

Její vnitřek se skládá z jedné hlavní komory s boční kapsou na zip.

Hlavní zapínání kabelky je na masivní zip.

Přední stranu zdobí kapsa se zapínáním na zlatý zip.

 

Rozměry produktu:

Výška produktu: 25 cm

Šířka produktu: 46 cm

Hloubka produktu: 16 cm

Materiál: 100% polyuretan (eko kůže), podšívka 100% PE

 

O značce:

Tato moderní značka vznikla již v roce 1988 ve Velké Británii. Jedná se o jedničku na trhu v této zemi. Praktická a zároveň velmi populární značka je velmi oblíbená u mnohých žen. Moderní design, velmi kvalitní materiály a především cenově dostupná značka …to je Fiorelli.

 

 

 

 

Fiorelli Standard City Equipment  uvedla v roce 1988 na trh svou první kolekci černých a stříbrných kabelek. Produkty značky Fiorelli jsou navrhovány talentovanými návrháři, kteří si zakládají na funkčnosti spolu s prvotřídní elegancí. Heslem společnosti by tak mohlo být: Fiorelli kabelka je standardním vybavením do města. 

Fiorelli a účast na módních přehlídkách

Fiorelli kabelka

Fiorelli se může pyšnit pravidelnou účastí na hlavních módních přehlídkách a to včetně Paris Fashion Week či London Fashion Week a to o sobě nemůže říct každá značka. Dva bratři Stuart a David Lunan a firma TLG Brands jsou vlastníky této úspěšné značky. 

 

Společnost kromě kabelek také vyrábí cestovní zavazadla, ale známé jsou i Fiorelli peněženky, opasky nebo bižuterie a to nejen v Anglii ale i jinde v Evropě. Jak by Ital napsal Fiorelli borse, tedy kabelka Fiorelli.


Podívejte se na naše kabelky Fiorelli a vyberte si tu, která se vám nejvíc líbí.