Batoh Fiorelli

Batoh Fiorelli.

Skladem
Kód: FWH0782
Značka: Fiorelli
2 390 Kč –30 % 1 673 Kč
Batoh Fiorelli
2 390 Kč –30 %

Popis produktu:

Jde o středně velký batoh od anglické značky Fiorelli, kterou si pro její univerzálnost a kompaktnost můžete vzít téměř kamkoliv.

Tento model je velmi univerzální a díky rukojeti ho můžete nosit i jako kabelku v ruce. Bude se hodit k jakémukoli stylu outfitu.

Batoh má jednu hlavní komoru s boční malou kapsou na zip. Přední i zadní stranu zdobí kapsa na zip.

Součástí jsou dva nastavitelné ramenní popruhy.

 

 

Rozměry produktu:

Výška produktu: 32 cm

Šířka produktu: 34 cm

Hloubka produktu: 12 cm

Materiál: 100% polyuretan (eko kůže), podšívka 100% PE

 

O značce:

Tato moderní značka vznikla již v roce 1988 ve Velké Británii. Jedná se o jedničku na trhu v této zemi. Praktická a zároveň velmi populární značka je velmi oblíbená u mnohých žen. Moderní design, velmi kvalitní materiály a především cenově dostupná značka …to je Fiorelli.

Fiorelli Standard City Equipment  uvedla v roce 1988 na trh svou první kolekci černých a stříbrných kabelek. Produkty značky Fiorelli jsou navrhovány talentovanými návrháři, kteří si zakládají na funkčnosti spolu s prvotřídní elegancí. Heslem společnosti by tak mohlo být: Fiorelli kabelka je standardním vybavením do města. 

Fiorelli a účast na módních přehlídkách

Fiorelli kabelka

Fiorelli se může pyšnit pravidelnou účastí na hlavních módních přehlídkách a to včetně Paris Fashion Week či London Fashion Week a to o sobě nemůže říct každá značka. Dva bratři Stuart a David Lunan a firma TLG Brands jsou vlastníky této úspěšné značky. 

 

Společnost kromě kabelek také vyrábí cestovní zavazadla, ale známé jsou i Fiorelli peněženky, opasky nebo bižuterie a to nejen v Anglii ale i jinde v Evropě. Jak by Ital napsal Fiorelli borse, tedy kabelka Fiorelli.


Podívejte se na naše kabelky Fiorelli a vyberte si tu, která se vám nejvíc líbí.