Batoh Cuoieria Fiorentina

Luxusní velký batoh

Skladem
Kód: B.5739830
9 850 Kč
Batoh Cuoieria Fiorentina
Novinka

Popis produktu:

Jedná se o luxusní pánský batoh ze 100% kůže prémiové italské značky Cuoieria Fiorentina.

Batoh je velmi prostorný a má hladké linie.

Perfektně se hodí pro městský nebo sportovní vzhled a zaručuje maximální praktičnost. 

Součástí jsou dva masivní polstrované popruhy na záda, které se dají nastavit dle potřeby. 

Nabízí přední velkou kapsu uzavíratelnou na zip.

Prostřední velká komora je také uzavíratelná na masivní zip a obsahuje přihrádku na karty a dvě kapsy, kdy jedna z nich je určena na elektroniku.

Třetí a hlavní velká komora na zip obsahuje polstrovanou přihrádku na notebook. 

Tento model batohu se hodí pro muže, nebo studenta, který chce vypadat stylově. 

 

Rozměry produktu:

Výška produktu: 42 cm

Šířka produktu: 26 cm

Hloubka produktu: 15 cm

Materiál: 100% kůže 

Barva: Bordo

 

O značce:

Nechte se unést jedinečnými designovými doplňky značky Cuoieria Fiorentina, která v sobě nese italský luxus z prosluněného Toskánska. Značka byla založena v roce 1978 v okolí Florencie jako malá rodinná firma zabývající se především zpracováním kůží pomocí přírodních surovin. Dodnes jsou všechny její výrobky zpracované a kontrolované ručně v tradiční rodinné dílně. Výrobky značky Cuoieria Fiorentina nesou rytinu “Made in Italy” a jsou oceněné certifikátem “100% Italy”.

V odkazu naleznete více produktů - pánská kabelka.

V kopcovité malebné krajině v okolí Florencie byla před více než 40 lety založena značka Cuoieria Fiorentina, která si udržela svoji tradiční metodu výroby a její produkty jsou kvalitní a originální. Z historické a slavné řemeslné tradice, která je typická pro florentské údolí Toskánska, jenž se snoubí s vášní řemeslníků, se rodí jedinečné a nenapodobitelné výrobky, realizované s extrémní péčí z přírodních materiálů nejvyšší kvality

 

Zakladatel Cuoieria Fiorentina, Tizian Meini, se zabýval vývojem činění a zpracování kůže tradiční metodou, pomocí přírodních surovin, bez použití chemikálií. Tato metoda se používá dodnes a veškeré výrobky jsou precizně zpracované v tradiční rodinné dílně, kde se vše kontroluje a vyrábí ručně. 

 

Cuoieria Fiorentina sortiment, to jsou jak dámské kabelky, ale i pánské a zároveň pásky, peněženky, pouzdra a další kožené produkty. Produkty jsou realizovány v nadčasovém designu, které se přizpůsobí každé příležitosti. Kolekce jsou rafinované, všestranné, mladé, ale přitom se opírají o tradiční řemeslnou výrobu.

 

Nechte se unést jedinečnými kolekcemi designu Toskánska, které nesou nejen rytinu Made in Italy.

Zpět do obchodu